هیچ چیز استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

هیچ چیز: استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

کشور عزیزمان ایران به بزرگترین چالش خاورمیانه تبدیل شده است است / وزیر خارجه پیشین آمریکا

هنری کیسینجر در نشستی با عنوان «چالش‌های جهانی و روش امنیت ملی ایالات متحده» گفت که کشور عزیزمان ایران به بزرگترین چالش کلیدی معاصر خاورمیانه تبدیل شده ..

ادامه مطلب

سراشیبی قیمت ماشین داخلی و وارداتی

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت: آینده نگری ها در مورد بازار ماشین درست از آب درآمد. قیمت خودروهای داخلی و خارجی کم کردن پیدا کرد و عطش خرید خودروهای خ..

ادامه مطلب

AFC مساله سیاسی عربستان در قبال قطر را نپذیرفت / کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال راجع به ترساندن عربستان مبنی بر برگزاری دیدارهای یک طرفه بیان کرد: بحث کشور عزیزمان ایران با قطر در قبال بازی با عربستان جدا ..

ادامه مطلب

فوبیای طلاق، مانع ازدواج

بر اساس آمارها ۹۰ درصد زنان بعد از طلاق ازدواج نمی کنند. این در حالی است که ۹۰ درصد مردان بعد از طلاق، دوباره ازدواج می کنند. در واقع شانس زنان جهت ازدواج مجد..

ادامه مطلب

دستگاه تامین اکسیژن مغز در مواقع اضطراری

یک سیستم تازه موسوم به “کوئیک‌کول”(QuickCool) با جلوگیری از کمبود اکسیژن و خنک کردن مغز در مواقع ضروری، از بسیاری آسیب‌های مغزی جلوگیری کند. ..

ادامه مطلب

قرار شد کارها به صورت محرمانه پیش رود / وکیل بابک زنجانی

وکیل بابک زنجانی راجع به دیدار با شرکای خارجی زنجانی جهت بازپس‌گیری اموال تاکید کرد: اقداماتی در حال انجام است ولی جهت اینکه به نتیجه برسد قرار شده است تا..

ادامه مطلب

دسیسه زن دوم جهت قتل شوهر سه زنه

همسردوم مرد جوان سه زنه که جهت کشتن شوهرش، آدمکش استخدام کرده بود، همراه همدستانش پای میزمحاکمه ایستادند. دسیسه زن دوم جهت قتل شوهر سه زنه ..

ادامه مطلب