هیچ چیز استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

هیچ چیز: استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات AFC مساله سیاسی عربستان در قبال قطر را نپذیرفت / کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال راجع به ترساندن عربستان مبنی بر برگزاری دیدارهای یک طرفه بیان کرد: بحث کشور عزیزمان ایران با قطر در قبال بازی با عربستان جدا است ولی A

AFC مساله سیاسی عربستان در قبال قطر را نپذیرفت / کفاشیان

کفاشیان: AFC مساله سیاسی عربستان در قبال قطر را نپذیرفت

عبارات مهم : ایران

نایب رییس فدراسیون فوتبال راجع به ترساندن عربستان مبنی بر برگزاری دیدارهای یک طرفه بیان کرد: بحث کشور عزیزمان ایران با قطر در قبال بازی با عربستان جدا است ولی AFC بازی نکردن عربستان در زمین قطر را نپذیرفته است.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان بعد از آخر انتخابات کمیته ملی المپیک راجع به ترساندن عربستان مبنی بر برگزاری دیدارهایش در زمین بی طرف بیان کرد: رای عربستان و امارات در مورد قطر از رای ما جدا هست. قرار است یک تیم از AFC در کشور عزیزمان ایران حضور داشته باشد تا این پرسشها را بررسی کند و اگر از نظر پرسشها امنیتی مشکلی وجود نداشته باشد، مساله حل شود ولی بحث آن ها با قطر پرسشها سیاسی است و AFC این مساله را نپذیرفت و بیان کرد هر کس باید در کشور برابر بازی هایش را انجام دهد و اگر عربستان نپذیرد که در زمین قطر بازی کند، بازی برگزار نخواهد شد و ما نیز خیال مان راحت می شود.

AFC مساله سیاسی عربستان در قبال قطر را نپذیرفت / کفاشیان

او در پاسخ به این پرسش که عنوان دیپلماسی کشور عزیزمان ایران هر لحظه مورد بحث بوده است گفت: ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد ولی هنگامی که بعضی اتفاقات امنیتی رخ می دهد، آنها بهانه می کنند و دست ما خالی است.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | برگزاری | عربستان | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs