هیچ چیز استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

هیچ چیز: استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

نخستین حرف‌های مرتضی پورعلی‌گنجی در ترکیه

به گزارش خبرآنلاین؛ عالی ترین مدافع فوتبال ایران، در آستانه امضای قرارداد با کلوب ترابوزان اسپور قرار دارد. این بازیکن وارد ترکیه شده است تا مذاکرات ..

ادامه مطلب

جام قهرمانی جهت اشک‌های کاپیتان! ، آتش بازی بارسلونا برابر سویا

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با کسب بردی پرگل و قاطع، فاتح جام حذفی اسپانیا شود. شاگردان ارنستو والورده موفق شدند با 5 گل سویا را در هم ب..

ادامه مطلب

از حضور افتخاری تا ادامه غیبت حسینی و برزای در تمرین استقلال

در این تمرین بهنام برزای و مجید حسینی بازهم غایب بودند تا غیبت آنها برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعی شود. از حضور افتخاری تا ادامه غی..

ادامه مطلب

بازی سخت و نامعلومی برابر استقلال خوزستان داریم/ برابر عالی ترین تیم خاورمیانه باختیم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: شاید روی کاغذ بازی با استقلال خوزستان به نظر ساده باشد ولی من انتطار بازی سخت و نامعلوم را دارم. برانکو: بازی سخت و ..

ادامه مطلب

AFC مساله سیاسی عربستان در قبال قطر را نپذیرفت / کفاشیان

نایب رییس فدراسیون فوتبال راجع به ترساندن عربستان مبنی بر برگزاری دیدارهای یک طرفه بیان کرد: بحث کشور عزیزمان ایران با قطر در قبال بازی با عربستان جدا ..

ادامه مطلب

بروزترین تصویر العمل معاون وزیر به حضور دختران با گریم مردانه در ورزشگاه

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به حضور بانوان با صورت مردانه در استادیوم‌ها تصویر العمل نشان داد.  بروزترین تصویر العمل معاون وزیر به ح..

ادامه مطلب

کی‌روش هفتمین مربی ملی برتر دنیا در سال ۲۰۱۷

فدراسیون تاریخ و آمار برترین مربیان ملی فوتبال دنیا در سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد که در آن کارلوس کی‌روش در رده هفتم دنیا قرار گرفت.  کی ..

ادامه مطلب

غر می‌زنم تا امکانات ارتقاء یابد/ دستور داده‌اند سکوت کنم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران می‌گوید هنوز بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران برابر ونزوئلا قطعی نشده است.  کی روش: غر می زنم تا امکانات..

ادامه مطلب

پیروزی ارزشمند لیورپول در زمین لستر سیتی ، دورتموند با ۶ گل مونشن گلادباخ را شکست داد

به گزارش مهر، تیم فوتبال دورتموند شنبه شب در چارچوب هفته ششم رقابتهای بوندس لیگا برابر مونشن گلادباخ پیروزی ۶ بر یک را رقم زد. دورتموند با ۶ گل مو..

ادامه مطلب

من و دایی یکدیگر را ببینیم راه‌مان را کج نمی‌کنیم / علی کریمی

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص شرایط این تیم با حضور مدیریت و مالک تازه صحبت و ابراز امیدواری کرد نفت شرایط بهتری پیدا کند. ..

ادامه مطلب