هیچ چیز استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

هیچ چیز: استفاده ایتالیا اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی روند قیمت طلا نزولی شد

حدود یک هفته اخیر بازار طلای داخلی با روند کاهشی روبرو شده است و هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۱۱ هزار تومان افت قیمت پیدا کرده است و به ۱۸۳ هزار تومان رسیده است.&nb

روند قیمت طلا نزولی شد

روند قیمت طلا نزولی شد

عبارات مهم : بازار

حدود یک هفته اخیر بازار طلای داخلی با روند کاهشی روبرو شده است و هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۱۱ هزار تومان افت قیمت پیدا کرده است و به ۱۸۳ هزار تومان رسیده هست.

به گزارش ایسنا، این روزها بازار طلا و جواهر با رکود عمیقی مواجه است و عملا خرید و فروشی در بازار انجام نمی شود. مدتی است که بعد از نوسانات در بازار طلا و سکه این بازارها با رکود نسبی مواجه شده است و به طور خاص این رکود در بازار سنتی طلا و جواهر این روزها زیاد مواجه هست. این اوضاع باعث شده است که خرید و فروش به شکل مطلوب انجام نشود و حتی بعضی طلافروشان ترجیح بدهند کرکره هایشان را پایین بکشند.

به گفته محمد ولی – مدیر اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران – اگر حتی فروشندگان بخواهند طلای ساخته شده است ای را بفروشند، ضرر می کنند، به علت اینکه نمی دانند آیا طلایی را که می فروشند را می توانند با همان قیمت جایگزین کنند یا خیر. به همین علت قدرت تصمیم گیری از خریدار و فروشنده گرفته شده است است.

روند قیمت طلا نزولی شد

البته بررسی روند قیمتی طلا در بازار داخلی طی یک هفته اخیر نشان از کم کردن حدود ۱۰ هزار تومانی دارد.

۱۹ اردیبهشت ماه قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۹۴ هزار تومان بود. تا ۲۱ اردیبهشت حرکت صعودی این نوع طلا ادامه داشت و به بیش از ۲۰۰ هزار تومان رسید. ولی از این روز به بعد روند قیمت طلا ۱۸ عیار معکوس شد. در ۲۳ اردیبهشت به حدود ۱۹۱ هزار تومان رسید و ۲۴ اردیبهشت شیب کم کردن تندتر شد و حدود ۱۸۳ هزار تومان عرضه شد. در مجموع طی یک هفته اخیر هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۱۱ هزار تومان کم کردن قیمت پیدا کرده است.

حدود یک هفته اخیر بازار طلای داخلی با روند کاهشی روبرو شده است و هر گرم طلای ۱۸ عیار حدود ۱۱ هزار تومان افت قیمت پیدا کرده است و به ۱۸۳ هزار تومان رسیده است.&nb

محمد کشتی آرای – عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر – راجع به آینده بازار طلا به ایسنا گفته است که بعد از خروج آمریکا از برجام جهت ساعاتی بازار طلا با نوسانات قیمت مواجه شد ولی در حال حاضر شرایط با روز گذشته تفاوت چندانی ندارد و شوک قیمتی به طلا وارد نشده هست. همچنین آینده نگری می شود در روزهای آینده زیاد کردن قیمت نداشته باشیم.

به گفته وی بازار طلا در شرایط عادی است و حتی آینده نگری می کنیم در روزهای آینده با نوعی ثبات قیمت مواجه شویم و قیمت ها بالاتر از حد فعلی نرود و همچنین بی شک تحویل سکه های پیش فروش شده است نیز عاملی مثبت در کنترل بازار و کم کردن قیمت ها خواهد بود.

در همین بازه زمانی اونس جهانی طلا عوض کردن و نوسان چندانی نداشت و از ۱۳۱۲ دلار به ۱۳۱۴ دلار رسید که به نظر می رسد ثبات بازار جهانی از عوامل تاثیرگذار در کم کردن قیمت طلای داخلی بوده است.

روند قیمت طلا نزولی شد

واژه های کلیدی: بازار | جواهر | اردیبهشت | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs